Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
El Infierno (2010) me Titra Shqip

El Infierno (2010) me Titra Shqip

Meksikë 2010, Ferr ... asgjë për të festuarSep. 03, 2010Mexico145 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas njëzet vitesh jetese në Shtetet e Bashkuara, Benjamin Garcia kthehet në fshatin e tij të lindjes në Meksikë. Lumturia e kthimit shkatërrohet duke zbuluar se vendi është krejtësisht i ndryshëm nga ai që mbante mend. Trafikimi i drogës me ligjet e tij fisnore mbretëron këtu dhe njerëzit e zakonshëm nuk kanë shumë për të zgjedhur: ose ata bëhen bashkëpunëtorë ose luftojnë për mbijetesë. Duke zgjedhur të parën nga dy opsionet, Benjamin e lë veten të pushtohet nga punët e narkotikëve dhe për herë të parë në jetën e tij ai është i rrethuar nga gra, para, dhunë dhe argëtim.

El Infierno (2010) me Titra Shqip
El Infierno (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal El Infierno
Vlerësimi IMDb 7.7 9,237 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 366 vota

Regjizori

Luis Estrada
Regjizori

Aktorët

Damián Alcázar isBenjamín García
Benjamín García "El Benny"
Joaquín Cosío isEl Cochiloco
El Cochiloco
Ernesto Gómez Cruz isDon José Reyes
Don José Reyes
María Rojo isDoña Mari Reyes
Doña Mari Reyes
Jorge Zárate isEl Huasteco
El Huasteco
Daniel Giménez Cacho isCapitán Ramírez
Capitán Ramírez
Angelina Peláez isMamá García
Mamá García
Kristyan Ferrer isEl Sobrino
El Sobrino
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Full Speed (2016) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Home Sweet Hell (2015) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
300: Rise of an Empire 2014
The Cutting Edge 1992
The Water Man (2021)
The Woman in the Window (2021)
Cross the Line (2020) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991