Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 115 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip

Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip

Apr. 29, 2021Hong Kong117 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Udhëheqësit, luftëtarët dhe burrat e shtetit luftojnë për udhëheqje në periudhën e trazuar dhe të fundit të dinastisë Han. Dong Zhyo ambicioz kontrollon gjykatën dhe komunitetin duke lëshuar pakënaqësi që do të çojë heronjtë në të gjithë kombin të ngrihen.

Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 真·三国无双
Vlerësimi IMDb 4.7 281 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 23 vota

Regjizori

Aktorët

Nick Wang isCao Cao
Cao Cao
Ray Lui isYuan Shao
Yuan Shao
Guli Nazha isDiao Chan
Diao Chan
Lam Suet isDong Zhuo
Dong Zhuo
Han Geng isGuan Yu
Guan Yu
Carina Lau isMaster of the Sword Forge Castle
Master of the Sword Forge Castle
Eddie Cheung isChen Gong
Chen Gong
Philip Keung isZhang Jiao
Zhang Jiao
Justin Cheung isZhang Fei
Zhang Fei
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nobody 2021 me Titra Shqip
Jumper 2008
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
Lucy 2014
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Outside the Wire 2021