Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dumbo (1941) me Dublim Shqip

Dumbo (1941) me Dublim Shqip

Një ... I Vetëm ... PËRALLOR ...Oct. 22, 1941United States64 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Dumbo, djali i elefantit Jumbo, ka dy veshë të mëdhenj të spikatur dhe për këtë ai ngacmohet nga elefantët e tjerë të cirkut. Djali i varfër është i vetmuar dhe i dëshpëruar, por ai takon një mik të vërtetë, një mi me një fantazi të shfrenuar. Do të jetë ai që do të zbulojë se, falë veshëve të tij të mëdhenj, paçiderma e vogël mund të fluturojë. Dumbo bëhet kështu ylli i vërtetë i cirkut.

Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Dumbo
Vlerësimi IMDb 7.2 122,233 vota
Vlerësimi TMDb 7 3,806 vota

Regjizori

Aktorët

Sterling Holloway isMr. Stork (voice)
Mr. Stork (voice)
Herman Bing isThe Ringmaster (voice)
The Ringmaster (voice)
John McLeish isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Edward Brophy isTimothy Q. Mouse (voice)
Timothy Q. Mouse (voice)
James Baskett isCrow (voice)
Crow (voice)
Billy Bletcher isClown (voice)
Clown (voice)
Jim Carmichael isCrow (voice)
Crow (voice)
Cliff Edwards isJim Crow (voice)
Jim Crow (voice)
Verna Felton isElephant Matriarch / Mrs. Jumbo (voice)
Elephant Matriarch / Mrs. Jumbo (voice)
Noreen Gammill isCatty the Elephant (voice)
Catty the Elephant (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

100% Wolf (2020) me Titra Shqip
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
The Parent Trap (1998)
Let Us In (2021) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
Super Monsters: Once Upon a Rhyme (2021) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip