Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Drift GTR (2008) me Titra Shqip

Drift GTR (2008) me Titra Shqip

Jul. 04, 200873 Min.
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një garues i ri në rrugë Renn sapo ka parkuar një 180SX të kuqe në qafën e malit. Një moment më vonë, ai zbuloi se gomat e GTR-së së tij ishin vjedhur nga një bandë e famshme hajdutësh gomash! Renn sfidoi vajzën e shefit të bandës. Sidoqoftë, vajza i kërkoi atij të bënte një favor pasi ajo humbi garën !!… Me makinat garuese GTR, 180 SX dhe të tjerët, kjo është një betejë e mrekullueshëm  makinash për të gjithë dashamirësit e makinave.

Drift GTR (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal ドリフト7 -R-
Vlerësimi TMDb 8.6 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator 3: Rise of the Machines 2003
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Monster Hunter 2020 me titra shqip
The Lone Ranger (2013) me Titra Shqip
The Last Subway (1999) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
RED (2010) me Titra Shqip