Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip

Feb. 24, 2015USA97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u përpjekur për të gjetur një kometë që ka zbritur në tokë, Gareth, një djalë i varfër i ri i qëndrueshëm, bën një zbulim që do të ndryshojë jetën e tij përgjithmonë. Duke kërkuar pikën e ndikimit të kometës duke shpresuar të gjejë diçka me vlerë, Gareth takon Draco, një dragua i ri që i shpëton menjëherë jetën dhe me të cilin djali krijon një miqësi të fortë. Të armatosur me guxim, shpresë dhe zjarr, ata të dy do të shpëtojnë mbretërinë nga kontrolli i terrorit që e ka kapluar atë për një kohë të gjatë për shkak të një magjistari.

Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Dragonheart 3: The Sorcerer’s Curse (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse
Vlerësimi IMDb 5.1 3,625 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 191 vota

Regjizori

Colin Teague
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) me Titra Shqip
Godmothered 2020
Inland Empire 2006
The Amazing Spider-Man (2012) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey 2021
Adventures of Rufus: The Fantastic Pet (2021) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
The Water Horse 2007 me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip