Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021

“I am James Whitman. I am light. I am truth. I am might. I am youth.”Jan. 12, 2021United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjashtëmbëdhjetë vjeçari James Whitman lufton për të kapërcyer ankthin dhe depresionin duke kërkuar këshilla nga Dr. Bird. Pas një grindjeje me prindërit e tij, ai vendos të ndërmarrë një kërkim ekstravagant por të ngarkuar emocionalisht për të zgjidhur misterin e lidhur me zhdukjen e motrës së tij.

Në krah të tij do të jetë Sophie, bashkëmoshatarja e tij me të cilën po përjeton një dashuri të parë të vështirë.

Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Titulli origjinal Dr. Bird's Advice for Sad Poets
Vlerësimi IMDb 6.2 416 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 11 vota

Regjizori

Yaniv Raz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last King of Scotland 2006
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Tentacles (2021) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
The Kid Detective 2020
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995
Pitch (2016) me Titra Shqip
What Happened to Mr Cha? (2021) me Titra Shqip