Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Double Team (1997) me Titra Shqip

Double Team (1997) me Titra Shqip

Kundër-terroristi kryesor amerikan zakonisht punon vetëm ... këtë herë ai ka shoqëri.Apr. 04, 1997Hong Kong93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jack është një nga agjentët më të mirë të kundërzbulimit, por ai është i lodhur nga profesioni i tij dhe ka vendosur të tërhiqet për të udhëhequr një ekzistencë më paqësore. Gjatë misionit të tij të fundit ai humbet shenjën dhe në një moment të gjitha siguritë e tij papritmas shemben. Si dënim ai dërgohet në Koloni, një lloj ekipi special i përbërë nga njerëz shumë të rrezikshëm për të lëvizur dhe shumë të çmuar për t’u vrarë.

Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Double Team (1997) me Titra Shqip
Titulli origjinal Double Team
Vlerësimi IMDb 4.8 32,965 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 539 vota

Regjizori

Tsui Hark
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Ice Road (2021) me Titra Shqip
The Terminator 1984
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
The Paper Tigers 2021
Night of the Sicario 2021
The Vindicator (2020)
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
A Good Day to Die Hard (2013) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
Overrun (2021) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip