Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Double Impact 1991

Double Impact 1991

Two brothers separated by the violence. Now together in a mission of revenge.Jul. 31, 1991United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në Hong Kong, Paul Wagner vritet me gruan e tij nga partneri i biznesit Griffith. Binjakët jetimë të të vrarëve u janë besuar: një në një shkollë me konvikt vendase dhe tjetri në SH.B.A. te shokut i familjes Frank. Vite më vonë, Frank dhe dy vëllezërit ribashkohen për të bërë që Griffith dhe Zhang, kreu i vrasësve të prindërve te tyre, ta paguajnë atë gjë. Një nga binjakët është bërë ndërkohë instruktor i karatesë.

Double Impact 1991
Double Impact 1991
Double Impact 1991
Double Impact 1991
Double Impact 1991
Titulli origjinal Double Impact
Vlerësimi IMDb 5.6 38,648 vota
Vlerësimi TMDb 6 669 vota

Regjizori

Vic Armstrong
Regjizori

Aktorët

Jean-Claude Van Damme isAlex / Chad Wagner
Alex / Chad Wagner
Geoffrey Lewis isFrank Avery
Frank Avery
Alonna Shaw isDanielle Wilde
Danielle Wilde
Philip Chan Yan-Kin isRaymond Zhang
Raymond Zhang
Alan Scarfe isNigel Griffith
Nigel Griffith
Andy Armstrong isPaul Wagner
Paul Wagner
Evan Lurie isKlimax Klub Bouncer
Klimax Klub Bouncer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breaking News in Yuba County 2021
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
Centigrade 2020
Sherlock Holmes (2009)
Hollow Man 2000
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Dark Phoenix 2019
The Priest 2021
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021
Bliss (2021)
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019