Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Double Dad (2021)

Double Dad (2021)

She will find more than an answer.Jan. 15, 2021Brazil103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa nëna e saj është larg, një adoleshente del nga komuniteti hipi ku jeton dhe fillon një aventurë që ndryshon jetën për të zbuluar se kush është babai i saj.

Double Dad (2021)
Double Dad (2021)
Double Dad (2021)
Double Dad (2021)
Double Dad (2021)
Double Dad (2021)
Double Dad (2021)
Titulli origjinal Pai em Dobro
Vlerësimi IMDb 5.6 1,002 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 110 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Patriot 2000
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998
Land (2021) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Room in Rome (2010) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip