Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Doomsdayer 2001

Doomsdayer 2001

Jan. 01, 2001Philippines01:29:18 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një organizatë ndërkombëtare kundër terrorizmit duhet të rimarrë armët e rrezikshme të shkatërrimit në masë para se të bien në duar të gabuara. Gjatë misionit, ushtarët e grupit të zgjedhur zbulojnë një pajisje shumë të fuqishme, të quajtur Doomsdayer. Specialisti Jack Logan ka për detyrë të gjejë Max Gast, krijuesin e bombës së tmerrshme, dhe ta çojë atë atje ku është. Por bomba është aktivizuar ndërkohë, duke filluar një numërim shtatë-ditor …

Doomsdayer 2001
Titulli origjinal Doomsdayer
Vlerësimi IMDb 3.5 279 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 6 vota

Regjizori

Aktorët

Brigitte Nielsen isElizabeth Gast
Elizabeth Gast
Udo Kier isMax Gast
Max Gast
Joe Lara isJack Logan
Jack Logan
January Isaac isDyna Castenada
Dyna Castenada
Alexa Jago isMary Silverbell
Mary Silverbell
Paige Rowland isValentin Daly
Valentin Daly
T. J. Storm isPettigrew Montgomery
Pettigrew Montgomery
Daniel Massa isEmilio Costaneda
Emilio Costaneda
Paul Holmes isCommander Torres
Commander Torres
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
The Stronghold (2021) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Kickboxer 5: The Redemption 1995
G.I. Joe: Retaliation 2013 me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Extraction (2020) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip