Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip

Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip

Jun. 03, 2009France110 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Jeanne është një shkrimtare, e martuar dhe me dy fëmijë, ajo fillon të shohë disa ndryshime në vetvete që askush tjetër duket se nuk i vëren. Anëtarët e familjes përpiqen të minimizojnë këto frikëra, duke i atribuar atyre stresit të punës, por Jeanne e kupton se diçka e thellë po i ndodh asaj. Duke ndjekur udhëzimet e një fotografi që takoi në shtëpinë e nënës së saj, ajo shkon në Itali, në kërkim të një gruaje që i është treguar asaj. Aty ndodh transformimi Jeanne bëhet një grua tjetër, Rosa Maria: në këtë mënyrë ajo do të zbulojë sekretin e identitetit të saj të vërtetë.

Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ne te retourne pas
Vlerësimi IMDb 5.8 6,489 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 143 vota

Regjizori

Marina de Van
Regjizori

Aktorët

Brigitte Catillon isNadia / Valérie
Nadia / Valérie
Andrea Di Stefano isTeo / Gianni
Teo / Gianni
Vittoria Meneganti isEnfant brune 11 ans
Enfant brune 11 ans
Francesca Melucci isEnfant blonde 9 ans
Enfant blonde 9 ans
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Evil Dead 1981 me titra shqip
Joker (2019)
The Seventh Day 2021
Willy’s Wonderland 2021
Breaking News in Yuba County 2021
Songbird (2020)
Bonnie & Bonnie 2019
Hotel Rwanda 2004
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
The Life Ahead 2020
Jawbone (2017)
Pieces of a Woman 2020