Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 106 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Don Jon (2013) me Titra Shqip

Don Jon (2013) me Titra Shqip

Të gjithë e duan një fund të lumtur.Sep. 12, 2013USA90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jon (Joseph Gordon-Levitt) është një i varur nga pornografia moderne, një egoist Don Giovanni i cili kurrë nuk e kishte problem të shkonte me gra derisa takoi Barbara (Scarlett Johansson), një vajzë idealiste që kërkon burrin e duhur. Pasioni për Barbara e shtyn Jon të injorojë dallimet e tyre, por në rrugën e tij ai shpejt gjen Esther (Julianne Moore), një grua disa vjet më e madhe e cila kohët e fundit ka mbetur e ve. Duket se Esther e kupton Jon më shumë sesa kupton vetë Jon, duke e shtyrë atë të shikojë brenda dhe të nisë një udhëtim të brendshëm për të arritur atë që dëshiron vërtet.

Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Don Jon
Vlerësimi IMDb 6.5 234,191 vota
Vlerësimi TMDb 6 3,573 vota

Regjizori

Aktorët

Scarlett Johansson isBarbara Sugarman
Barbara Sugarman
Tony Danza isJon Martello
Jon Martello
Glenne Headly isAngela Martello
Angela Martello
Brie Larson isMonica Martello
Monica Martello
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Runt (2021) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Top Secret! (1984)
AK vs AK 2020
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Vault (2019) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip