Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Don 2006 me Titra Shqip

Don 2006 me Titra Shqip

Shah Rukh Khan, Priyanka Chopra, Arjun Rampal178 Min.
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vijay është marrë nga një oficer policie për të luajtur rolin e personit që i ngjan, Doni, i cili është lideri i një organizate droge. Gjërat shkojnë keq për Vijayit kur oficeri i policisë vdes dhe ai duhet të mbrojë veten.

Don 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Don 1 2006
Vlerësimi IMDb 7.8 9,347 vota

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer: Vengeance 2016
The Prey (2018) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Monster (2018)
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip