Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Don 2 (2011) me Titra Shqip

Don 2 (2011) me Titra Shqip

Ndjekja vazhdonDec. 23, 2011India139 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Doni dorëzohet para policisë dhe ia mbath nga burgu bashkë me Vardanin, e cili rekruton një skuadër për të vjedhur pllakat e kartëmonedhave nga një bankë në Berlin.

Don 2 (2011) me Titra Shqip
Don 2 (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Don 2
Vlerësimi IMDb 7.1 51,325 vota
Vlerësimi TMDb 7 145 vota

Regjizori

Solveig Jork
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
The Marksman 2021
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
The Usual Suspects 1995