Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip

DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip

Jun. 11, 2021United States110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

DOMINO: Battle of the Bones është një komedi e këndshme për një zezak të moshuar i cili bashkohet me nipin e tij të vështirë dhe të bardhë për të mposhtur rivalin e tij në një turne domino.

DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal DOMINO: Battle of the Bones
Vlerësimi IMDb 3.7 133 vota

Regjizori

Baron Davis
Regjizori

Aktorët

Snoop Dogg isProfessor Dominologist
Professor Dominologist
Tasie Lawrence isNamita Sodhi
Namita Sodhi
Baron Davis isPastor Steele
Pastor Steele
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Habit (2021) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021
To All the Boys: Always and Forever 2021
RED (2010) me Titra Shqip
As Luck Would Have It 2021
Meet the Spartans 2008
The Count (1916) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip