Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Dogtooth (2009) me Titra Shqip

Dogtooth (2009) me Titra Shqip

Macja është kafsha më e frikshme që ekziston!Jun. 01, 2009Greece98 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në periferi të një qyteti jeton një familje me tre fëmijë që nuk i kanë kaluar kurrë kufijtë e oborrit të shtëpisë, në izolim të plotë, të ndjekur vetëm nga prindërit e tyre dhe në mungesë totale të kontaktit me botën e jashtme.

Dogtooth (2009) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
Dogtooth (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Κυνόδοντας
Vlerësimi IMDb 7.2 89,192 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 1,523 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Hater (2020)
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Lolita (1997) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Savage 2019
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip