Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Divorce Club (2020) me Titra Shqip

Divorce Club (2020) me Titra Shqip

Jul. 14, 2020France108 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas 5 vitesh martesë, Beni është ende i dashuruar marrëzisht pas gruas së tij. Megjithatë, një ditë ai zbulon tradhtinë e saj. I dëshpëruar, ai nuk është në gjendje të shërohet derisa kalon rrugët me Patrikun, një mik i vjetër i cili është gjithashtu i divorcuar dhe i ofron të jetojë me të. Ndryshe nga Beni, Patrick synon të përfitojë nga statusi i tij i sapogjetur beqar për t’u kënaqur me të gjitha kënaqësitë që martesa i mohoi. Së shpejti, së bashku me të divorcuarit e tjerë, dy miqtë do të fillojnë një klub të vërtetë divorci, me të gjitha rregullat për t’u ndjekur.

Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Divorce Club (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Divorce Club
Vlerësimi IMDb 5.2 892 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 161 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Godmothered 2020
Nothing Like the Holidays (2008) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Historias lamentables (2021) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Dorm Daze 2 2006
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Father There Is Only One 2 (2020) me Titra Shqip