Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Disclosure 1994

Disclosure 1994

Sex Is Power.Mar. 10, 1994United States123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Tom Sanders (Douglas), një shef ekzekutiv në një kompani të madhe kompjuterike, merr një promovim nga ndërmarrësi Meredith Johnson (Moore), me të cilën ai kishte një marrëdhënie të nxehtë dhjetë vjet më parë. Dhe ndërsa ajo do të dëshironte të merrnin gjërat atje ku i kishin lënë, ai nuk është më i atij mendimi. Atëherë, është Meredith ajo që padit Tomin për ngacmim seksual me qëllim për ta shkatërruar atë.

Disclosure 1994
Disclosure 1994
Disclosure 1994
Disclosure 1994
Disclosure 1994
Disclosure 1994
Disclosure 1994
Titulli origjinal Disclosure
Vlerësimi IMDb 6.1 47,315 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 834 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Douglas isTom Sanders
Tom Sanders
Demi Moore isMeredith Johnson
Meredith Johnson
Dylan Baker isPhilip Blackburn
Philip Blackburn
Jacqueline Kim isCindy Chang
Cindy Chang
Roma Maffia isCatherine Alvarez
Catherine Alvarez
Caroline Goodall isSusan Hendler
Susan Hendler
Rosemary Forsyth isStephanie Kaplan
Stephanie Kaplan
Dennis Miller isMark Lewyn
Mark Lewyn
Suzie Plakson isMary Anne Hunter
Mary Anne Hunter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Judas and the Black Messiah 2021
Caught by a Wave 2021
Seven Samurai 1954
The Yin Yang Master 2021
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Cruel Intentions 3 2004
Lions for Lambs 2007
American Ninja 4: The Annihilation 1990
The Bourne Ultimatum 2007
The Last Frontier (2020)
The Mule (2014) me Titra Shqip
Get the Goat 2021