Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip

Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip

Thyej rregullat. Gjej lirinë tënde. Jeto jetën tënde.Feb. 27, 200486 Min.
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Katey u vendos me prindërit e saj në Kubë pak para shpërthimit të revolucionit. Në ishullin e Karaibeve ajo takon Javierin, i cili është i impresionuar nga aftësitë e saj si valltare dhe fillon ta njohë. Por pas fitores së Kastros, amerikanët duhet të largohen nga vendi dhe Katey nuk di nëse do të qëndrojë apo të kthehet në Shtetet e Bashkuara …

Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dirty Dancing: Havana Nights
Vlerësimi TMDb 6.4 503 vota

Regjizori

Guy Ferland
Regjizori

Aktorët

Diego Luna isJavier Suarez
Javier Suarez
Romola Garai isKatey Miller
Katey Miller
Sela Ward isJeannie Miller
Jeannie Miller
John Slattery isBert Miller
Bert Miller
Jonathan Jackson isJames Phelps
James Phelps
Mika Boorem isSusie Miller
Susie Miller
René Lavan isCarlos Suarez
Carlos Suarez
Mýa isLola Martinez
Lola Martinez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Yin Yang Master 2021
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Malcolm & Marie 2021
Step Up 3D (2010) me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
The Cooler (2003)
Half Brothers (2020)
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
The Shawshank Redemption (1994) me Titra Shqip