Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip

Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip

Një ri-imagjinim muzikor.May. 24, 2017United States130 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një vere idilike të kaluar me familjen e saj në vendpushimin Campskills, Frances Houseman – e njohur nga të gjithë si Baby – zbulon një dashuri dhe pasion për vallëzimin falë instruktorit të bukur Johnny Castle.

Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Dirty Dancing (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dirty Dancing
Vlerësimi IMDb 3.1 5,953 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 369 vota

Regjizori

Wayne Blair
Regjizori

Aktorët

Abigail Breslin isFrances
Frances "Baby" Houseman
Colt Prattes isJohnny Castle
Johnny Castle
Sarah Hyland isLisa Houseman
Lisa Houseman
Debra Messing isMarjorie Houseman
Marjorie Houseman
Bruce Greenwood isDr. Jake Houseman
Dr. Jake Houseman
Katey Sagal isVivian Pressman
Vivian Pressman
Nicole Scherzinger isPenny Rivera
Penny Rivera
Shane Harper isRobbie Gould
Robbie Gould
Casper Smart isBilly Kotsecki
Billy Kotsecki
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cruel Intentions 1999
The Dig (2021)
Active Shooter 2020
Prom Night 2008
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Paper Lives 2021
Into the Beat (2020)
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
Dear Christmas 2020
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip