Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip

Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip

Kini kohën e jetës suaj.Aug. 21, 1987United States100 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Pushime të paharrueshme të vitit 1963 për familjen Houseman. Veçanërisht për vajzën e saj Baby, e cila e lë veten të tërhiqet nga vallëzimet e egra që zhvillohen në hotelin East Coast ku ata qëndrojnë. Çifti mbretëreshë i mbrëmjeve është ai i formuar nga Johnny Castle dhe Penny Johnson, valltarë të palodhur. Baby bëhet shoqe me Penny dhe madje e gjen veten duke e zëvendësuar atë në pistën e vallëzimit.

Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dirty Dancing
Vlerësimi IMDb 7 209,944 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 4,676 vota

Regjizori

Aktorët

Jennifer Grey isFrances
Frances "Baby" Houseman
Patrick Swayze isJohnny Castle
Johnny Castle
Jerry Orbach isDr. Jake Houseman
Dr. Jake Houseman
Cynthia Rhodes isPenny Johnson
Penny Johnson
Jack Weston isMax Kellerman
Max Kellerman
Jane Brucker isLisa Houseman
Lisa Houseman
Kelly Bishop isMarjorie Houseman
Marjorie Houseman
Lonny Price isNeil Kellerman
Neil Kellerman
Max Cantor isRobbie Gould
Robbie Gould
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time (2021) me Titra Shqip
Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Happiest Season 2020
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Bonnie & Bonnie 2019
Ghost 1990
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
Payback 2021
A Taste of Christmas 2020
The Untouchables (1987) me Titra Shqip