Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip

Diego Maradona (2019) me Titra Shqip

Rebel, hero, mashtrues, Zot.Jun. 14, 2019UK130 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 5 korrik 1984 Diego Armando Maradona u bashkua me ekipin e futbollit Napoli. Do të pasojnë shtatë vjet në të cilat kampioni karizmatik argjentinas do të drejtojë Napolin për të fituar titullin e kampionit të Italisë dhe në garat ndërkombëtare. Suksesi, megjithatë, do t’i paraqesë faturën kampionit, i cili së shpejti do të ndihet si i burgosur i qytetit.

Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diego Maradona
Vlerësimi IMDb 7.7 14,537 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 267 vota

Regjizori

Asif Kapadia
Regjizori

Aktorët

Pelé isHimself
Himself
Dalma Maradona isMaradona Daughter
Maradona Daughter
Daniel Arcucci isSport Journalist
Sport Journalist
Alberto Bigon isSSC Napoli Former Coach
SSC Napoli Former Coach
Gonzalo Bonadeo isSport Journalist
Sport Journalist
Corrado Ferlaino isSSC Napoli Former President
SSC Napoli Former President
Ciro Ferrara isSSC Napoli Former Player
SSC Napoli Former Player
John Foot isHistorian
Historian
Giannina Maradona isMaradona Daughter
Maradona Daughter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Biggie: I Got a Story to Tell 2021
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020
Messi (2014) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
Wordplay 2006
Becoming 2020