Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip

Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip

Dashuria është e çrregullt.Jul. 01, 2021United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rathcarts dhe Gibbons mund të konsiderohen Montag-ët dhe Capulet-ët të sotëm. Familjet rivale, secila kontrollon perandorinë e vet mediatike në New York City. Sidoqoftë, fëmijët e tyre të vegjël e injorojnë grindjen familjare dhe bien në dashuri, pavarësisht se prindërit e tyre përpiqen t’i mbajnë larg.

Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die in a Gunfight
Vlerësimi IMDb 5.4 62 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 6 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Kickboxer: Vengeance 2016
SAS: Red Notice 2021
Escape from Tarkov. Raid. (2021)
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Logan 2017
Malik (2021) me Titra Shqip
The Tomorrow War 2021 me Titra Shqip
Run Hide Fight (2021)
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Madame Claude 2021