Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip

Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip

Mendoni shpejt. Dukuni të gjallë. Vdisni fort.May. 19, 1995United States128 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Detektivi John McClane është kthyer në detyrë. Armiku i tij këtë herë quhet Simon dhe ai është një terrorist gjakatar me një prirje për gjëegjëza dhe rezervën e arit të një banke në Wall Street. Për policin më të rrahur dhe të fryrë në historinë e kinemasë është një kthim mjaft i papritur në aktivitet, në të cilin ai përfshin ish -shitësin e qetë Zeusin.

Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die Hard: With a Vengeance
Vlerësimi IMDb 7.6 370,993 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 4,590 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isJohn McClane
John McClane
Jeremy Irons isSimon Peter Gruber
Simon Peter Gruber
Graham Greene isJoe Lambert
Joe Lambert
Colleen Camp isConnie Kowalski
Connie Kowalski
Larry Bryggman isChief Walter Cobb
Chief Walter Cobb
Anthony Peck isRicky Walsh
Ricky Walsh
Nicholas Wyman isMathias Targo
Mathias Targo
Kevin Chamberlin isCharles Weiss
Charles Weiss
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Children of Men (2006)
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Archenemy 2020
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip
Perfect Stranger (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
The Circle (2017) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
American Ninja 2: The Confrontation 1987
Transformers 2007
Protégé (2007) me Titra Shqip
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019