Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip

Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip

Vdis më fort.Jul. 02, 1990United States124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nënkoloneli i policisë John McClane shkon në aeroport për të pritur gruan e tij. Por aeroporti është “kapur” nga një grup terroristësh, të udhëhequr nga një ish oficer i forcave speciale, i cili nuk ngurron të rrëzojë një aeroplan plot pasagjerë për të ndjekur qëllimin e tij: të ulet dhe të tërhiqet, duke e shpëtuar kështu nga gjyqi i merituar një diktator i Amerikës së Jugut. McClane zgjidh situatën.

Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die Hard 2
Vlerësimi IMDb 7.1 344,008 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 4,233 vota

Regjizori

Renny Harlin
Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isJohn McClane
John McClane
Bonnie Bedelia isHolly McClane
Holly McClane
William Atherton isRichard Thornburg
Richard Thornburg
Reginald VelJohnson isSgt. Al Powell
Sgt. Al Powell
Franco Nero isGeneral Ramon Esperanza
General Ramon Esperanza
William Sadler isColonel Stuart
Colonel Stuart
John Amos isMajor Grant
Major Grant
Dennis Franz isCaptain Carmine Lorenzo
Captain Carmine Lorenzo
Art Evans isLeslie Barnes
Leslie Barnes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman: Agent 47 (2015) me Titra Shqip
Veneno (2018) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Beast 2020
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
Braveheart 1995
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
The Marksman 2005
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip