Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Die Hard (1988) me Titra Shqip

Die Hard (1988) me Titra Shqip

Dyzet Tregime. Dymbëdhjetë Terroristë. Një polic.Jul. 15, 1988United States131 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Polici John McClane jeton larg gruas së tij, ai në New York, ajo në Los Angeles. Në Krishtlindje ai pranon ftesën e saj për të kaluar pushimet së bashku. Në mbrëmje, ai më pas i bashkohet asaj në festën në selinë e kompanisë, një rrokaqiell shumë modern në Los Anxhelos që tani është bosh pasi largohen punonjësit. Por disa terroristë gjermanë u futën në pallat dhe i morën peng të pranishmit me qëllimin e deklaruar për të marrë lirimin e disa të burgosurve politikë dhe atë, të padeklaruar, por më real, të zbraznin kasafortën shumë të pasur të kompanisë. Vetëm John, që e gjeti veten rastësisht në një tualet, i shpëton vëmendjes së tyre dhe i takon atij, pa ndonjë ndihmë të jashtme, të mposhtë terroristët e rrezikshëm një nga një.

Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Die Hard (1988) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die Hard
Vlerësimi IMDb 8.2 811,920 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 8,412 vota

Regjizori

Aktorët

Bruce Willis isJohn McClane
John McClane
Alan Rickman isHans Gruber
Hans Gruber
Bonnie Bedelia isHolly Gennaro McClane
Holly Gennaro McClane
Reginald VelJohnson isSgt. Al Powell
Sgt. Al Powell
William Atherton isRichard Thornburg
Richard Thornburg
Paul Gleason isDeputy Police Chief Dwayne T. Robinson
Deputy Police Chief Dwayne T. Robinson
Hart Bochner isHarry Ellis
Harry Ellis
James Shigeta isJoseph Yoshinobu Takagi
Joseph Yoshinobu Takagi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sarileru Neekevvaru 2020
Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Santana (2020)
The Little Things (2021)
Born a Champion (2021)
Deadly Illusions (2021) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
Changing Lanes (2002) me Titra Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
American Ninja 1985