Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 214 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip

Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip

Oct. 14, 2008Spain102 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Val është një vajzë franceze nga një familje e mirë e cila është në mes të një rruge të veçantë. Ajo në fakt është e papërmbajtur seksualisht dhe bulimike, deri në atë pikë sa jeta e saj sillet tërësisht rreth seksit: ajo fle me kë të dojë, në çdo situatë. Një vorbull që e tërheq atë deri në atë pikë sa të bëjë zgjedhjen ekstreme për të qenë një prostitutë.

Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diario de una ninfómana
Vlerësimi IMDb 5.7 10,553 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 204 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Locked Down 2021
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
X (2011) me Titra Shqip
Dashing in December (2020)
Private (2003) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
George Washington 2000
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
The Last Frontier (2020)
Diana (2018) me Titra Shqip