Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Diary of a Mad Black Woman 2005

Diary of a Mad Black Woman 2005

Time heals the heart. Faith heals the rest.Feb. 25, 2005United States116 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Helen dhe Charles i kishin të gjitha në jetë: rroba të bukura, një shtëpi ëndrrash dhe mijëra para. Të martuar për 18 vjet ata janë emblema e çiftit perfekt, ose kështu duket. Në fakt, Charles ka një dashnore dhe vendos të dëbojë Helenën, pikërisht para të dashurës së tij.

Duke gjetur veten një ditë pa çati dhe pa një dollar në xhep, gjithçka që duhet të bëjë është të fillojë ditarin e një jete të re dhe të kërkojë ndihmë nga gjyshja e saj Medea, një “plakë” dinake, me kokën mbi shpatulla dhe gjithmonë me një AS nën mëngë…

Diary of a Mad Black Woman 2005
Titulli origjinal Diary of a Mad Black Woman
Vlerësimi IMDb 5.7 13,894 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 143 vota

Regjizori

Darren Grant
Regjizori

Aktorët

Tyler Perry isMadea / Brian / Joe
Madea / Brian / Joe
Vickie Eng isChristina
Christina
Terrell Carter isReverend Carter
Reverend Carter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Children of Men (2006)
Murder Bury Win (2020)
Pixie 2020
Cruella (2021) me Titra Shqip
National Lampoon Presents Dorm Daze 2003
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Hannibal Rising 2007
Barbershop: The Next Cut 2016
Cruel Intentions 3 2004
Jawbone (2017)