Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 53 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Diana (2018) me Titra Shqip

Diana (2018) me Titra Shqip

Sep. 21, 2018Spain101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sofia është një prostitutë e profilit të lartë ndërsa Jano është një sipërmarrës i suksesshëm shumë diskret. Gjatë një mbrëmjeje në një apartament në Madrid, Jano bëhet një nga klientët e gruas. Së bashku, ata jetojnë një natë shqetësuese që fillon kur në lëkurën e Sofia Jano zbulon një tatuazh me emrin Diana. Kush është Diana dhe çfarë do të thotë vërtet për Sofjen?

Diana (2018) me Titra Shqip
Diana (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diana
Vlerësimi IMDb 5.1 161 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Changeling (2008) me Titra Shqip
Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Paycheck (2003) me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Silent Hill: Revelation 3D (2012) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Love (2015) me Titra Shqip