Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 139 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Devil in a Blue Dress (1995)

Devil in a Blue Dress (1995)

Private detective Easy Rawlins has been caught on the wrong side of the most dangerous secret in town.Sep. 15, 1995United States102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të viteve 1940 në Los Anxhelos, Easy Rawlins është një veteran i papunë i Luftës së Dytë Botërore me pak perspektiva pune. Në një lokal, Easy takon DeWitt Albright, një burrë misterioz i bardhë që kërkon dikë për të hetuar zhdukjen e një gruaje të bardhë të zhdukur të quajtur Daphne Monet, për të cilën ai dyshon se po fshihet në një nga klubet e xhazit të zi të qytetit. I gjendur trokë për para dhe përballë pagesave të shtëpisë, Easy merr punën, por shumë shpejt e gjen veten në telashe të mëdha.

Devil in a Blue Dress (1995)
Titulli origjinal Devil in a Blue Dress
Vlerësimi IMDb 6.7 18,253 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 231 vota

Regjizori

Carl Franklin
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isEasy Rawlins
Easy Rawlins
Tom Sizemore isDeWitt Albright
DeWitt Albright
Jennifer Beals isDaphne Monet
Daphne Monet
Don Cheadle isMouse Alexander
Mouse Alexander
Maury Chaykin isMatthew Terell
Matthew Terell
Terry Kinney isTodd Carter
Todd Carter
Albert Hall isDegan Odell
Degan Odell
Lisa Nicole Carson isCoretta James
Coretta James
Jernard Burks isDupree Brouchard
Dupree Brouchard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
Intrusion (2021) me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
Rurouni Kenshin: The Final (2021) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Danny Boy (2021) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Pride and Prejudice and Zombies (2016) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021