Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999

He charges $10 but he’s willing to negotiate.Dec. 10, 1999United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Deuce, një xhuxh me bluza të grisura, pantallona të shkurtra tepër të mëdha Bermuda dhe sandale pishine, shkarkohet nga puna në Akuariumi i Los Angeles. Fati e sjell atë në shtëpinë e një profesionist të famshëm dhe të kërkuar për dashuri me pagesë, Antoine, një koleksionist i armëve mesjetare, pronar i një akuariumi shumë të shtrenjtë plot me peshq të çmuar. Kur peshku luan, sëmuret dhe Antoine duhet të largohet, Deuce i ngathët duhet të shërojë të sëmurët, por kjo shkakton një zjarr. Për të paguar Antoine Deuce është i detyruar të bëhet një xhigolo.

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999
Titulli origjinal Deuce Bigalow: Male Gigolo
Vlerësimi IMDb 5.7 71,860 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 976 vota

Regjizori

Mike Mitchell
Regjizori

Aktorët

Rob Schneider isDeuce Bigalow
Deuce Bigalow
William Forsythe isDet. Chuck Fowler
Det. Chuck Fowler
Eddie Griffin isTiberius Jefferson
Tiberius Jefferson "T.J." Hicks
Oded Fehr isAntoine Laconte
Antoine Laconte
Richard Riehle isBob Bigalow
Bob Bigalow
Jacqueline Obradors isElaine Fowler
Elaine Fowler
Big Boy isFluisa
Fluisa
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Pagglait 2021
29th Street 1991
Rush Hour 2 2001
Thunder Force 2021
Intern 2000
Double Dad (2021)
Cruella (2021) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Get the Goat 2021
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021