Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip

Ai merr 10 dollarë por është i gatshëm të negociojë.Dec. 10, 1999United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Deuce, një xhuxh me bluza të grisura, pantallona të shkurtra tepër të mëdha Bermuda dhe sandale pishine, shkarkohet nga puna në Akuariumi i Los Angeles. Fati e sjell atë në shtëpinë e një profesionist të famshëm dhe të kërkuar për dashuri me pagesë, Antoine, një koleksionist i armëve mesjetare, pronar i një akuariumi shumë të shtrenjtë plot me peshq të çmuar. Kur peshku luan, sëmuret dhe Antoine duhet të largohet, Deuce i ngathët duhet të shërojë të sëmurët, por kjo shkakton një zjarr. Për të paguar Antoine Deuce është i detyruar të bëhet një xhigolo.

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Titulli origjinal Deuce Bigalow: Male Gigolo
Vlerësimi IMDb 5.7 71,860 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 976 vota

Regjizori

Mike Mitchell
Regjizori

Aktorët

Rob Schneider isDeuce Bigalow
Deuce Bigalow
William Forsythe isDet. Chuck Fowler
Det. Chuck Fowler
Eddie Griffin isTiberius Jefferson
Tiberius Jefferson "T.J." Hicks
Oded Fehr isAntoine Laconte
Antoine Laconte
Richard Riehle isBob Bigalow
Bob Bigalow
Jacqueline Obradors isElaine Fowler
Elaine Fowler
Big Boy isFluisa
Fluisa
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
A California Christmas (2020)
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
The Immigrant (1917) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Happily 2021
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap (2021) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Vampires vs. the Bronx 2020