Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip

Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip

Për gratë e Evropës ... Çmimi i dashurisë sapo u bë shumë më i lirë.Aug. 12, 2005United States83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Deuce Bigalow vendos të shfrytëzojë suksesin e tij me gratë duke u bërë xhigolo. Për të mësuar artin e joshjes, ndoqi mësimet në një kolegj të dedikuar në Angli. Ai zbulon se ekziston një shoqëri sekrete dhe shumë ekskluzive me të cilën shoqërohen të gjitha xhigolot e klasit të lartë dhe se një vrasës serial po vret joshësit më të mirë …

Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deuce Bigalow: European Gigolo
Vlerësimi IMDb 4.7 49,183 vota
Vlerësimi TMDb 5 627 vota

Regjizori

Mike Bigelow
Regjizori

Aktorët

Rob Schneider isDeuce Bigalow
Deuce Bigalow
Eddie Griffin isT.J. Hicks
T.J. Hicks
Jeroen Krabbé isGaspar Voorsboch
Gaspar Voorsboch
Til Schweiger isHeinz Hummer
Heinz Hummer
Douglas Sills isChadsworth Buckingham
Chadsworth Buckingham
Charles Keating isGian-Carlo
Gian-Carlo
Alex Dimitriades isEnzo Giarraputo
Enzo Giarraputo
Kostas Sommer isAssapopoulos Mariolis
Assapopoulos Mariolis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Meet the Spartans 2008
(T)Raumschiff Surprise – Periode 1 2004
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
You Don’t Mess with the Zohan (2008) me Titra Shqip
The Funeral Home (2021) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip