Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip

Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip

Feb. 12, 2021China136 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasje ndodh në Tokio dhe detektivët Tang Ren dhe Kin Feng marrin një ftesë për ta investiguar. Një beteje midis detektivëve më të mirë të Azisë nis duke sjellë edhe shumë humor.

Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 唐人街探案3
Vlerësimi IMDb 5.7 1,251 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 21 vota

Regjizori

Chen Sicheng
Regjizori

Aktorët

Liu Haoran isQin Feng
Qin Feng
Satoshi Tsumabuki isNoda Hiroshi
Noda Hiroshi
Tony Jaa isJack Jaa
Jack Jaa
Masami Nagasawa isKobayashi Anna
Kobayashi Anna
肖央 isSong Yi
Song Yi
Roy Chiu isLin Mo
Lin Mo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
Ferry (2021)
Infidel 2019
Kickboxer 3: The Art of War 1992
The Beast 2020
Bumblebee 2018
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Triple Tap (2010) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Fantastic Four (2015) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip