Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip

Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip

Dec. 31, 2015China135 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi u refuzua nga kolegji i policisë, një burrë i sjellshëm udhëton për në Bangkok, ku ai dhe një i afërm i largët energjik duhet të zgjidhin një rast vrasjeje.

Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 唐人街探案
Vlerësimi IMDb 6.6 2,277 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 50 vota

Regjizori

Chen Sicheng
Regjizori

Aktorët

Tong Liya is阿香
阿香
Chen He is黄兰登
黄兰登
小沈阳 is北哥
北哥
肖央 is坤泰
坤泰
Marc Ma is托尼
托尼
Sang Ping is金刚
金刚
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Out of Reach 2004
Yes Day 2021
Top Secret! (1984)
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Held (2021) me Titra Shqip
Highlander: The Source (2007)
Seven Samurai 1954
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Cobra (1986) me Titra Shqip
Mainstream (2020)