Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip

Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip

Feb. 16, 2018China121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I shtyrë nga dëshira për shpërblimin e madh, Tang Ren (nga Wang Baoqiang) mashtroi Qin Feng (nga Liu Haoran) në Nju Jork, për të marrë pjesë në Konkursin Botëror të Detektivëve ,. Më vonë, pas konkursit të çmendur, Qin dhe Tang zbuluan faktet e vërteta të fshehura të këtij konkursi.

Detective Chinatown 2 (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal 唐人街探案2
Vlerësimi IMDb 6.1 2,167 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 41 vota

Regjizori

Chen Sicheng
Regjizori

Aktorët

肖央 is宋义
宋义
Bai Ling isFortune Teller
Fortune Teller
Wang Xun is陆国富
陆国富
Michael Pitt isDr. Springfield
Dr. Springfield
Yuen Wah is莫友乾
莫友乾
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thing (1982) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Cuban Fury (2014) me Titra Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Honeymoon with Mom (2006) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
Pixie 2020
Happy (2015) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip