Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Desire (2011) me Titra Shqip

Desire (2011) me Titra Shqip

Dashuri, dëshirë dhe ndërlikime ...Sep. 14, 2011France103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jetët e njerëzve të ndryshëm përmbysen nga takimi i tyre me Cecile (Deborah Revy) e cila është objekt i dëshirës së shumë njerëzve, por të lirë për të zgjedhur. Provokuese dhe ekstroverte, Cecile drejton një jetë seksuale të lirë, e cila, duke shkelur normat shoqërore dhe duke thyer tabu, i shtyn të gjithë të zbulojnë veten se kush janë. Në kërkimin e saj për të vërtetën, Cecile përdor fuqinë e saj të joshjes për të gjetur vërtetësinë e të gjithëve.

Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Q
Vlerësimi IMDb 5.5 6,487 vota
Vlerësimi TMDb 5 280 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Betrayed 1988
Prom Night 2008
Meander (2021) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Perfect Creature 2007
Dirty Dancing (1987) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
Stowaway 2021
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Among Wolves (2010) me Titra Shqip
After We Fell (2021) me Titra Shqip