Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip

Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip

Aug. 13, 2021USA20 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fati i mirë, vazhdon për çiftin e fuqisë së Auradon, ndërsa ata përgatiten të thonë “Unë bëj” në një festë epike me miqtë dhe familjen e tyre, por Hades kërcënon t’i shkatërrojë të gjitha.

Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Descendants: The Royal Wedding
Vlerësimi IMDb 6.1 187 vota
Vlerësimi TMDb 8.9 13 vota

Regjizori

Aktorët

Dove Cameron isMal (voice)
Mal (voice)
Sofia Carson isEvie (voice)
Evie (voice)
Booboo Stewart isJay (voice)
Jay (voice)
Mitchell Hope isBen (voice)
Ben (voice)
Sarah Jeffery isAudrey (voice)
Audrey (voice)
Melanie Paxson isFairy Godmother (voice)
Fairy Godmother (voice)
Jedidiah Goodacre isChad (voice)
Chad (voice)
Anna Cathcart isDizzy (voice)
Dizzy (voice)
Dan Payne isBeast (voice)
Beast (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
86 Melrose Avenue (2021)
A Writer’s Odyssey 2021
George Washington 2000
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
The Bourne Ultimatum 2007
Pig (2021) me Titra Shqip
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip