Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip

Descendants 3 (2019) me Titra Shqip

Nuk menduat se ky ishte fundi i historisë, apo jo?Aug. 02, 2019USA106 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mal, Evie, Carlos dhe Jay, fëmijët adoleshentë të horrave më të famshëm të Disney, kthehen në Isle of the Lost për të rekrutuar një grup të ri pasardhësish për t’u bashkuar me ta në Auradon Prep. Kur një shkelje e barrierës rrezikon sigurinë e Auradonit gjatë largimit të tyre nga Ishulli, Mal vendos ta mbyllë atë përgjithmonë për të parandaluar armiqtë Uma dhe Hades që të hakmerren ndaj mbretërisë. Përkundër vendimit të saj, një forcë misterioze e errët do të kërcënojë njerëzit e Auradon dhe i takon Malit dhe miqve të tij t’i shpëtojnë të gjithë në epikën më të madhe të betejave të tyre.

Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Descendants 3
Vlerësimi IMDb 6.6 6,752 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 1,144 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020
Largo Winch II (2011) me Titra Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
The Parent Trap (1998)
The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
The Legend of Hei (2019)
Raiders of the Lost Ark 1981
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip