Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Descendants (2015) me Titra Shqip

Descendants (2015) me Titra Shqip

Nuk jane keqinj. Ata thjesht kanë lindur kështu.Jul. 31, 2015USA112 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fushën idilike të Auradonit, Ben, djali adoleshent i dashur i Mbretit dashamirës dhe Mbretëreshës Belle, është gati të marrë fronin. Veprimi i tij i parë është të ofrojë një shans për shpengim Mal, Evie, Carlos dhe Jay, fëmijët e Maleficent, Mbretëresha e Keqe, Cruella Demon dhe Jafar, të cilët janë detyruar të jetojnë në mërgim në një ishull për më shumë se njëzet vjet. Të pranuar për herë të parë në Auradon, pasardhësit e horrave më të këqij fillojnë të ndjekin një shkollë përgatitore së bashku me pasardhësit adoleshentë të Kumbarës së Zanës, Hirushja, Bukuroshja e Fjetur dhe Mulan. Vetëm koha do të tregojë nëse fëmijët do të ndjekin gjurmët e prindërve të tyre të ligj.

Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Descendants (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Descendants
Vlerësimi IMDb 6.4 18,029 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 1,852 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Soul (2020)
The Scary House (2020)
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip
The Pilgrim’s Progress (2019) me Titra Shqip
Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
Pipeline (2021) me Titra Shqip