Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip

Descendants 2 (2017) me Titra Shqip

Rroftë e keqjaJul. 21, 2017USA111 Min.TV-G
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nën presionin për t’u bërë princesha e përsosur, Mal vendos të kthehet në Ishullin e Humbur, ku armiku i madh Uma, vajza e Ursulës, ka zënë vendin e saj si një mbretëreshë e vetëshpallur. Ende e pakënaqur që nuk u zgjodh nga Ben për të shkuar në Auradon me fëmijët e horrave të tjerë, Uma formon një bandë piratësh duke përfshirë Harry, djalin e kapitenit Hook dhe Gil, djalin e Gaston, me qëllim që të thyejnë barrierën që ndan Lost nga Auradon dhe të lirojë të gjithë horrat e burgosur atje.

Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Descendants 2
Vlerësimi IMDb 6.5 9,779 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 1,287 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Vanquish 2021
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Last Knights (2015) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Terminator 2: Judgment Day 1991
Jawbone (2017)
The Power 2021
Species 1995
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021) me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)