Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Demonic (2021) me Titra Shqip

Demonic (2021) me Titra Shqip

Nuk është ëndërr, nuk është realitet.Jul. 29, 2021Canada104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur zbulon se nëna e saj Angela është në koma, Carly pranon me ngurrim të marrë pjesë në një terapi të përparimit që do t’i lejojë asaj të lidhet drejtpërdrejt me trurin e nënës së saj dhe të komunikojë me të. Vëzhguar nga doktori Michael dhe neuroshkencëtari Daniel, ajo ka mundësinë të hyjë në një simulim tronditës të peizazhit mendor të nënës së saj, ku ajo zbulon forcën e mbinatyrshme që dy dekada më parë e shtyu gruan të kryejë akte dhune të papërshkrueshme. Më vonë, e përhumbur nga vizionet e tmerrshme, Carly bashkon forcat me ato të mikut të saj të vjetër Martin në një përpjekje të dëshpëruar për të zmbrapsur demonin monstruoz para se të gjejë një trup të ri për ta pritur, duke i shkaktuar edhe më shumë dhimbje dhe vuajtje botës.

Demonic (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Demonic
Vlerësimi IMDb 4.7 173 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Transference (2020)
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Ju-on: White Ghost (2009) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
The Toll 2021
Vertigo 1958 me Titra Shqip
Dead Reckoning 2020 me Titra Shqip
Red 2021
My Son (2021) me Titra Shqip
Death of Me (2020) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip