Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020

Me tehun tuaj, jepini fund makthit.Oct. 16, 2020Japan117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi familja e tij është vrarë dhe motra e tij është kthyer në një demon, fillon udhëtimi i Tanjiro Kamado si një gjahtar demonësh. Tanjiro dhe shokët e tij fillojnë një mision të ri në bordin e Mugen, Treni i Pafund.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Titulli origjinal 劇場版「鬼滅の刃」無限列車編
Vlerësimi IMDb 8.4 22,908 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 1,171 vota

Regjizori

Aktorët

Natsuki Hanae isTanjirō Kamado (voice)
Tanjirō Kamado (voice)
Akari Kito isNezuko Kamado (voice)
Nezuko Kamado (voice)
Hiro Shimono isZenitsu Agatsuma (voice)
Zenitsu Agatsuma (voice)
Yoshitsugu Matsuoka isInosuke Hashibira (voice)
Inosuke Hashibira (voice)
Satoshi Hino isKyōjurō Rengoku (voice)
Kyōjurō Rengoku (voice)
Takahiro Sakurai isGiyū Tomioka (voice)
Giyū Tomioka (voice)
Katsuyuki Konishi isTengen Uzui (voice)
Tengen Uzui (voice)
Saori Hayami isShinobu Kochō (voice)
Shinobu Kochō (voice)
Kenichi Suzumura isObanai Iguro (voice)
Obanai Iguro (voice)
Tomokazu Seki isSanemi Shinazugawa (voice)
Sanemi Shinazugawa (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Possible 2021
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Star Wars: The Rise of Skywalker 2019
Alleyway (2021) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
American Ninja 1985
A Bittersweet Life 2005
Hollow Man II 2006
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip