Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)

Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)

Norris dhe forca janë kthyerAug. 24, 1990USA111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy burra të Delta Force – Koloneli Scott McCoy dhe Majori Bobby Chavez – janë dërguar në një mision në Amerikën e Jugut. Objektivi: kapja e trafikantit të fuqishëm dhe të pakapshëm të drogës Ramón Costa.

Sidoqoftë, çdo përpjekje për ta dënuar atë nga një gjykatë rezulton të jetë e kotë, gjë që lëshon zemërimin e Chavez. Si përgjigje, Costa ka vrarë gruan dhe djalin e ushtarit: ky i fundit shkon në folenë e kriminelit me një grusht ushtarësh për të marrë drejtësinë për veten e tij, por nuk arrin dhe vritet. Më pas do të mbetet në dorën e McCoy për të kërkuar hakmarrje …

Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
Delta Force 2: The Colombian Connection (1990)
Titulli origjinal Delta Force 2: The Colombian Connection (1990) me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 4.9 6,892 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 117 vota

Regjizori

Aaron Norris
Regjizori

Aktorët

Chuck Norris isCol. Scott McCoy
Col. Scott McCoy
Billy Drago isRamon Cotta
Ramon Cotta
John P. Ryan isGen. Taylor
Gen. Taylor
Richard Jaeckel isDEA Agent John Page
DEA Agent John Page
Begonya Plaza isQuiquina Esquintla
Quiquina Esquintla
Paul Perri isMaj. Bobby Chavez
Maj. Bobby Chavez
Mark Margolis isGen. Olmedo
Gen. Olmedo
Mateo Gómez isErnesto Flores
Ernesto Flores
Ruth de Sosa isRita Chavez
Rita Chavez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
King Arthur: Legend of the Sword (2017) me Titra Shqip
The Vault 2021
The Power 2021
Knockout 2020
Captain America: Civil War (2016) me Titra Shqip
Free Guy 2021
Transformers: Dark of the Moon 2011
Agent Revelation (2021)
Godzilla vs. Kong 2021
The New Mutants 2020