Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Delta Farce 2007 me Titra Shqip

Delta Farce 2007 me Titra Shqip

In this war the wind doesn’t blow… It hurls.May. 11, 2007United States90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi punën e tij dhe gruan e tij brenda 24 orësh, Larry vendos ta trajtojë veten me një fundjavë argëtimi me dy miqtë e tij Bill dhe Everett. Relaksimi i tyre mbaron shpejt kur Rreshteri Kilgrove gabimisht i ngatëron ata si rezervistë të ushtrisë dhe i detyron ata të hipin në një aeroplan që drejtohet për në Falluxha. Një gabim i pilotit bën që ata të zbarkojnë në Meksikë, por të tre, të bindur se janë në Irak, u nisën për të çliruar një fshat të vogël rural nga abuzimet e një komandanti lufte. Në vend të kësaj, ata do ta gjejnë veten përballë trafikantit të pamëshirshëm të drogës Carlos Santana.

Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Delta Farce
Vlerësimi IMDb 3.6 10,732 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 119 vota

Regjizori

C.B. Harding
Regjizori

Aktorët

DJ Qualls isEverett
Everett
Danny Trejo isCarlos Santana
Carlos Santana
Keith David isSgt. Kilgore
Sgt. Kilgore
Jeff Dunham isAmazing Ken
Amazing Ken
Ed O'Ross isVictor
Victor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
Suicide Squad (2016) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Night at the Museum (2006) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip