Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip

Ju nuk keni parë të keqen e vërtetë.Jul. 01, 2014United States118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një polic irlandez nga Nju Jork heton një seri krimesh të tmerrshme kur një prift e bind atë që, megjithë bindjet e tij fetare, ato janë rezultat i botës së posedimit okult dhe demoniak. Të dy do të punojnë së bashku për të zgjidhur çështjen dhe për të luftuar forcat paranormale që i kundërshtojnë ato.

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deliver Us from Evil
Vlerësimi IMDb 6.2 73,109 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,536 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Quantum of Solace (2008) me Titra Shqip
Get the Goat 2021
Franklyn (2008) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
Every Breath You Take (2021) me Titra Shqip
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
Alien (1979) me Titra Shqip
Silent Hill (2006) me Titra Shqip
Oxygen (2021)