Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip

Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip

Për viktimat, nuk ka gjë të tillë si shpëtimi.Jun. 24, 2006United States101 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Regjisorja e dokumentarëve Amy Berg heton jetën 30-vjeçare të pedofilit At Oliver O’Grady dhe ekspozon korrupsionin brenda Kishës Katolike që e lejoi atë të abuzonte me fëmijë të panumërt. Historitë e viktimave dhe një intervistë shqetësuese me O’Grady ofrojnë një pamje në mendjen e trazuar të udhëheqësit shpirtëror i cili u zhvendos nga famullia në famulli duke fituar besimin… gjatë gjithë kohës duke tradhtuar kaq shumë njerëz.

Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deliver Us from Evil
Vlerësimi IMDb 7.9 9,946 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 150 vota

Regjizori

Amy J. Berg
Regjizori

Aktorët

Pope Benedict XVI isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Adam isHimself
Himself
Monsignor Cain isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Savage 2019
Hold the Dark (2018) me Titra Shqip
Hannibal 2001
Raees (2017) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
The Usual Suspects 1995
The Mule (2014) me Titra Shqip
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (2020) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip