Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deep (2021) me Titra Shqip

Deep (2021) me Titra Shqip

Jul. 16, 2021Thailand101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër studentë të mjekësisë Jane, Win, Cin dhe Peach mashtrohen të marrin pjesë në një eksperiment sekret neuroshkencor të koduar “Thellë”, në të cilin pagjumësia kronike kthehet në një luftë për mbijetesë.  Nëse duan të pasurohen duhet të qëndrojnë zgjuar, ndërsa nëse bien në gjumë për më shumë se 60 sekonda ata do të vdesin. Kur “Deep” merr një kthesë të tmerrshme, katër protagonistët pa gjumë dhe motra e vogël e Jane do ta gjejnë veten duke u ndeshur me një bast të dëshpëruar dhe ekstrem që do të vendosë fatin e tyre.

Deep (2021) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal โปรเจกต์ลับ หลับ เป็น ตาย
Vlerësimi IMDb 5.2 281 vota
Vlerësimi TMDb 6 20 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Purge: Anarchy (2014) me Titra Shqip
122 2019
The Lift (2021) me Titra Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Star Wars 1977
Syriana 2005
Bliss (2021)
Master (2021) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2 2007