Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 319 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Decadencia (2015) me Titra Shqip

Decadencia (2015) me Titra Shqip

Nov. 22, 2015Mexico91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anabel Bolio është një grua punëtore e bukur dhe e re; Oskar Pratz është një sipërmarrës i shkëlqyeshëm dhe i pashëm. Një shkëndijë tërheqjeje e ndërsjellë është e pashmangshme dhe pason një romancë e rrëmujshme. Por, ato shtresa për të qenë historia e dashurisë perfekte prishen shpejt dhe bien poshtë në lojëra të rrezikshme seksuale që çojnë në tragjedi.

Decadencia (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Decadencia
Vlerësimi IMDb 4.5 371 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Poseidon 2006
The Kid Detective 2020
Barbershop 2002
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
Man in Love (2021) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Brick 2006
The Water Man (2021)
He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
The Power 2021
10,000 BC (2008) me Titra Shqip