Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip

Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip

Asnjëherë mos i jep një arsye vrasësit me pagesë për të punuar falas.Aug. 04, 2020United States87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dhjetë vjet më parë, Slade Wilson-aka super-vrasësi i quajtur Deathstroke-bëri një gabim tragjik dhe gruaja dhe djali i tij paguan një çmim të tmerrshëm. Tani, një dekadë më vonë, familja e Wilson kërcënohet edhe një herë nga Çakalli vrasës dhe terroristët e H.I.V.E. A mundet që Deathstroke të shlyejë mëkatet e së kaluarës – apo familja e tij do të paguajë çmimin përfundimtar?

Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie
Vlerësimi IMDb 6.4 2,274 vota
Vlerësimi TMDb 7 215 vota

Regjizori

Sung Jin Ahn
Regjizori

Aktorët

Michael Chiklis isSlade Wilson / Deathstroke (voice)
Slade Wilson / Deathstroke (voice)
Sasha Alexander isAdeline
Adeline "Addie" Kane Wilson (voice)
Chris Jai Alex isJackal (voice)
Jackal (voice)
Faye Mata isH.I.V.E. Queen / Jade (voice)
H.I.V.E. Queen / Jade (voice)
Griffin Puatu isJoseph Wilson / Jericho (voice)
Joseph Wilson / Jericho (voice)
Asher Bishop isYoung Joseph Wilson (voice)
Young Joseph Wilson (voice)
Imari Williams isPresident Nicholas (voice) / H.I.V.E. Pilot (voice)
President Nicholas (voice) / H.I.V.E. Pilot (voice)
Colin Salmon isWilliam Wintergreen (voice)
William Wintergreen (voice)
Delbert Hunt isBronze Tiger (voice)
Bronze Tiger (voice)
Panta Mosleh isLady Shiva (voice) / Nurse (voice)
Lady Shiva (voice) / Nurse (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ant-Man and the Wasp 2018
Pete’s Dragon (2016) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
Get the Goat 2021
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
A Trash Truck Christmas (2020) me Titra Shqip
Endangered Species (2021) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
American Ninja 5 1993
Sniper: Reloaded 2011
Sarileru Neekevvaru 2020